سه شنبه, 09 26th

Last updateD, d M Y ga

رونمایی از مدارس جامع محیط زیستی همزمان با روز ملی هوای

در اراک همزمان با کل کشور ۳مدرسه ی جامع محیط زیستی(جم) با حضور مقامات استانی و سازمان های مردم نهاد افتتاح شد، این طرح به صورت پایلوت در شهر اراک در 3 مدرسه اجرا می شود که به صورت یک برنامه بلند مدت و با مشارکت کلیه دستگاه ها و ارگان های دولتی و با محوریت اداره کل حفاظت محیط زیست اجرا خواهد شد.

که سازمان های های مردم نهاد به عنوان مشاور و عضو شورای مشورتی در کنار این طرح حضور خواهند داشت.

این طرح در سه دبستان شکوفه های ایثار،فرزانه و میرعلی یار اجرایی خواهد شد.

اهداف طرح عبارت است از:

مراسم رونمایی از این طرح به مناسبت روز هوای پاک در دبستان فرزانه به دلیل فعالیت سمن طلوع سبز کودکان موسسه کیمیای سبز در این دبستان برگزار شد.


همزمان به این مراسم کارگروه آموزش موسسه نیز با حضور در دبستان شکوفه های ایثار با اجرای برنامه های متنوع  این روز را گرامی داشتند.

ساخت قابِ      "شهر من در هوای پاک"     که بر روی یکی از دیوار های مدرسه توسط اعضای کارگروه و بچه ها ساخته شد و انتظارات آنها برای داشتن هوایی سالم به صورت شعار هایی بر روی دیوار نصب گردید،خواندن شعر در قالب طنز،ساخت کاردستی با استفاده از وسایل بازیافتی، گالری نقاشی با موضوع"نقش من در حفظ هوای پاک"،راهپیمایی دسته جمعی بچه ها در محوطه مدرسه با سر دادن شعار های روز هوای پاک،در بخش پایانی نیز به همه‌ی دانش آموزان یک گلدان گل با هدف ترویج ساخت ،حفظ و نگهداری فضای سبز و نقش آن در پاکیزه نمودن هوا اهدا شد

نمایشگاه محصولات بازیافتی دانش آموزان در دبستان شکوفه های ایثار

دبستان شکوفه های ایثار

دبستان فرزانه .

نظرسنجی

فعالیت موسسه زیست محیطی کیمیای سبز را چگونه ارزیابی میکنید؟

آمار بازدید از سایت